Lvbet Kod Promocji Kwiecień 2021: * BEST20 * – Do 1500 PLN (bonus)

Zacznij grać już dziś z naszym ekskluzywnym Lvbet Kod Promocji „BEST20”, obowiązującym przez cały rok.

Zweryfikowana
BEST20
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
Bonus powitalny: do 1500 PLN
Wygasa w dniu: 31-12-2021
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu
Wpisz swój Lvbet kod bonusowy BEST20 tutaj

Lvbet Kod Promocji 2020

LvbetBonus i ofertyLvbet Kod Promocji
Bonus Powitalny Do 1500 PLN BEST20
Bezpieczny kupon 5+ Kupony z więcej niż 5 wydarzeniami BEST20
Poleć znajomego Warunki na stronie internetowej BEST20

Rejestracja za pomocą Lvbet Kod Promocji BEST20

Rejestracja konta nowego gracza Lvbet odbywa się w dwóch etapach. Pierwszym z nim jest szybka rejestracja, która zajmuje około minuty, a drugim pełna rejestracja.

Na samym początku zostaniemy poproszeni o podanie imienia, nazwiska, narodowości oraz numeru PESEL. W kolejnym oknie uzupełnimy nasze dane kontaktowe – numer telefonu, adres e-mail oraz ustalimy login i hasło. Będziemy też mieli możliwość wpisania kodu promocyjnego – zachęcamy do wykorzystania naszego kodu, który umożliwi dostęp do ekskluzywnych bonusów. Po przejściu dalej otrzymujemy e-mail, w którym po kliknięciu w link potwierdzamy rejestrację konta gracza. Przebrnęliśmy przez etap zwany „szybką rejestracją” i możemy cieszyć się z konta tymczasowego.

O ile nie ma limitu czasu, przez który możemy posiadać konto tymczasowe i jedynymi nałożonymi ograniczeniami jest brak możliwości wypłat oraz limit maksymalnego obrotu w kwocie 5000 PLN, to warto jak najszybciej dokonać pełnej rejestracji konta. Konto tymczasowe nie daje dostępu do wszystkich promocji przygotowanych przez Lvbet.

Pełnej rejestracji dopełnimy przechodząc do zakładki „pełna rejestracja” widocznej pod oknem logowania. Uzupełnimy tam nasze dane adresowe, a także potwierdzimy tożsamość. Wybierzemy rodzaj dokumentu, a także wgramy jego dwa skany – przednią i tylną stronę. Na sam koniec pełnej rejestracji zostaniemy poproszeni o podanie naszego rachunku bankowego. W taki oto sposób po zweryfikowaniu naszych danych przez obsługę klienta uzyskujemy pełen dostęp do platformy Lvbet.

Oferta powitalna

Lvbet kusi nowych graczy ofertą powitalną opiewającą na kwotę 1500 PLN. Działa ona na zasadzie dwóch kroków. W pierwszym z nich otrzymać możemy do 1000 PLN. Za nasz pierwszy depozyt (minimum 50 PLN) bukmacher przyzna nam środki bonusowe w postaci 1% depozytu z mnożnikiem kursu x100. By móc aktywować bonus musimy przygotować kupon akumulowany z minimum 3 zdarzeniami, o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.50 oraz na każde wydarzenie 1.25.

W drugim kroku otrzymać możemy kolejne 500 PLN, które zależne są ponownie od dokonania depozytu i znów minimalna jego kwota wynosi 50 PLN. Warunku bonusu są identyczne, jak za pierwszym razem, jednak tym razem otrzymujemy 1% depozytu z mnożnikiem kursu x50.

Lvbet przygotował również ofertę powitalną dla graczy, którzy w pierwszym depozycie zdecydowali się na kwotę niższą niż 50 PLN. W tym przypadku mają oni możliwość wysłania maila na adres [email protected], tytułując go „Bonus Powitalny”. W ciągu maksymalnie 48 godzin otrzymają bonus 1% od kwoty depozytu, z mnożnikiem kursu x10. Warunki obrotu bonusu są identyczne, jak w podstawowej wersji oferty powitalnej.

Oferty promocyjne

Poniżej przedstawiamy aktualnie obowiązujące promocje u bukmachera Lvbet, a także warunki, jakie trzeba spełnić, by wziąć w nich udział:

Bezpieczny kupon 5+

Dotyczy kuponów, które zawierają minimum 5 zdarzeń. Jeżeli jedno ze zdarzeń nam nie wejdzie, wówczas otrzymujemy zwrot do 50 PLN w postaci środków bonusowych. Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.  Wysokość zwrotu jest identyczna, jak stawka, którą postawiliśmy (do 50 PLN). W przypadku kwot z miejscami po przecinku, bukmacher „zaokrągla” je do pełnej kwoty. Kurs łączny kuponu to minimum 3.00. Przyznany bonus zostaje „uwolniony” po trzykrotnym obrocie po minimalnym kursie 1.75. W promocji bierze udział tylko pierwszy, obstawiony w danym tygodniu kupon.

Multikozak

Dzięki tej promocji, za kupony posiadające minimum 4 zdarzenia bukmacher powiększa naszą ewentualna wygraną:

4 zdarzenia – ewentualna wygrana powiększona o  7,5%

5 zdarzeń  – 10%

6 zdarzeń  – 15%

7 zdarzeń – 20%

8 i więcej – 25%

Warunkiem udziału w promocji jest stawka minimalna 10 PLN, łączny kurs kuponu nie niższy niż 3.00, a zdarzenia muszą być z jednego tygodnia.

Bonus na sporty wirtualne 200 PLN

Bonus ten uzależniony jest od dokonania depozytu. Otrzymujemy 50% depozytu na grę w sportach wirtualnych aż do kwoty 200 PLN. Minimalna kwota depozytu, biorąca udział w promocji wynosi 20 PLN.

Tenisowy LV BET Tour

Promocja przeznaczona dla użytkowników aplikacji mobilnej Lvbet. Dla obstawiających z poziomu „apki” bukmacher dorzuca 14% do ewentualnej wygranej na zdarzenia z tenisa ziemnego

Gruby Kupon

Bukmacher wychodzi w każdym tygodniu z propozycją kuponu. Jeżeli zagramy na zdarzenia zaproponowane przez Lvbet, to powiększymy naszą ewentualną wygraną nawet o 20%.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Wykonując minimum 100 PLN obrotu w danym tygodniu na sporty wirtualne, w następnym tygodniu otrzymamy bonus 20 PLN do wykorzystania na tą formę rozrywki. Kurs minimalny dla obrotu 100 PLN wynosi 1.50. Uwolnienie przyznanego bonusu jest uzależnione od dokonania pięciokrotnego obrotu.

Najczęściej zadawane pytania przez graczy

Co daje szybka rejestracja?
Szybka rejestracja pozwoli zaoszczędzić czas, jeżeli przykładowo tylko wstępnie chcemy zapoznać się z platformą bukmachera lub nie jesteśmy zdecydowani, czy nasza przygoda z Lvbet potrwa długo. Szybka rejestracja trwa około minuty.

Jak długo trwa weryfikacja konta?

W przypadku pełnej rejestracji, weryfikacja konta i przesłanych skanów dowodu tożsamości zajmuje nie więcej niż 30 minut.

Jaka jest minimalna kwota wpłaty?

Minimalny depozyt w Lvbet to 10 PLN.

Czy bukmacher Lvbet posiada licencję?

Tak, bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów i operuje jako w pełni legalny podmiot branży zakładów wzajemnych.

Słów kilka o Lvbet

Lvbet to stosunkowo młoda firma na rynku bukmacherskim. Operuje ona od 2016 roku, ale nie przeszkadza jej to w dynamicznym rozwoju na tle silniejszej i bardziej doświadczonej konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz nowościami na platformie bukmachera Lvbet.

Metody depozytów

Bukmacher oferuje szereg możliwości zasilenia konta za pośrednictwem natychmiastowych wpłat. Dostępne warianty to:

– natychmiastowe przelewy za pośrednictwem Przelewy24
(minimalna kwota depozytu 10 PLN)

– natychmiastowe przelewy za pośrednictwem dotpay
(minimalna kwota depozytu 10 PLN)- natychmiastowe przelewy za pośrednictwem pay.com

(minimalna kwota depozytu 10 PLN)

– portfel elektroniczny PAYMENTICON
(minimalna kwota depozytu 10 PLN)

– portfel wirtualny SKRILL
(minimalna kwota depozytu 40 PLN)

– kod BLIK
(minimalna kwota depozytu 10 PLN)

– karty płatnicze VISA oraz Mastercard
(minimalna kwota depozytu 10 PLN)

Pre-paid Paysafecard
(minimalna kwota depozytu 20 PLN)Korzystając z wyżej wymienionych metod, środki na naszym koncie gracza znajdą się w ciągu maksymalnie 15 minut.

Ponadto Lvbet umożliwia doładowanie konta za pośrednictwem własnego, dedykowanego systemu płatności – LVBET RAPID PAY. Bukmacher informuje, że księgowanie pieniędzy zajmuje nie więcej niż 10 minut. Metoda ta obsługuje kilka największych banków w Polsce: mBank, Inteligo, PKO BP, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank oraz Idea Bank.

Wypłata środków

Ze względu na aktualnie obowiązujące w Polsce prawo, bukmacher Lvbet umożliwia wypłatę pieniędzy tylko na zweryfikowany przez nas, nasz osobisty rachunek bankowy.

Zlecenie wypłaty musi każdorazowo zostać zaakceptowane przez dział finansowy Lvbet. Weryfikacja nie powinna zająć więcej niż 2 godziny, a w skrajnych sytuacjach bukmacher zastrzega sobie prawo do akceptacji wypłaty do 24 godzin.

Środki na naszym rachunku bankowym powinny znaleźć się w ciągu 1-2 dni roboczych po zaakceptowaniu przez Lvbet wypłaty.

Jeżeli nasz bank znajduje się na liście obsługiwanej przez system LVBET RAPID PAY, wówczas możemy liczyć na księgowanie środków na naszym rachunku bankowym już po 10 minutach od zaakceptowania zlecenia wypłaty.

Minimalna kwota wpłaty to 25 PLN. W każdej chwili możemy anulować wypłatę do momentu, kiedy nie zostanie ona zatwierdzona przez dział finansowy firmy Lvbet.

Platforma bukmachera LVET

Lvbet posiada świetnie dopracowaną szatę graficzną. Na pierwszy rzut oka można odnieść mylne wrażenie, że na stronie znajduje się zbyt wiele elementów graficznych, ale przyglądając się bliżej, mimo „fajerwerków” wizualnych wszystko jest czytelne i intuicyjne dla gracza. Większość elementów została umieszczona w miejscach typowych dla branży bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie 

Na stronie Lvbet mamy do wyboru obstawianie ponad 50 różnych sportów, sportów wirtualnych i zdarzeń specjalnych. Oprócz standardowych dyscyplin sportowych warte wyróżnienia są takie sporty jak:

Lacrosse ( zespołowa gra pochodzenia indiańskiego)

Tenis stołowy

Szachy

Surfing

Piłka wodna

Wyścigi motocyklowe

Futsal

Rajdy samochodowe

Ponadto bukmacher posiada rozbudowaną ofertę na rodzime rozgrywki – ligi siatkówki, żużel, gale bokserskie, czy mieszane sztuki walki. Często właśnie w tych rozgrywkach możemy liczyć na szeroką liczbę rynków.

Lvbet podążył również w kierunku e-sportu. Obstawiać możemy chociażby takie gry, jak: DOTA 2, Overwatch, Hearthstone, Warcraft III, Call of Duty, League of Legends, czy Counter Strike.

Oprócz standardowej oferty zakładów, u bukmachera znajdziemy również zakłady specjalne – ze świata polityki, czy dotyczące aktualnych wydarzeń w Polsce. Lvbet nie obce są także spektakularne wydarzenia, jak na przykład Gale Oscarów.

Na najciekawsze wydarzenia w swojej ofercie bukmacher proponuje ponad 200 różnych rynków.

Zakłady na żywo 
Lvbet dostarcza swoim klientom zakłady na żywo z całej, dostępnej na stronie oferty. W zakładach na żywo znajdziemy średnio 50 rynków na dane zdarzenie. Co ciekawe, większość zakładów na żywo kwalifikuje się do wzięcia udziału w promocjach przygotowywanych przez Lvbet.

Lvbet nie zdecydował się póki co na wprowadzenie transmisji wideo, co poczyniła już część konkurencji. Przyjemnie za to wygląda match tracker, który z całą pewnością nie tylko umila, ale i ułatwia obstawianie w czasie rzeczywistym.

Sporty wirtualne 

Na stronach bukmachera znajdziemy pokaźną ofertę autorskich sportów wirtualnych, do których zaliczają się m.in. Wirtualna Piłka Nożna, Wirtualny Tenis, czy Wirtualne Wyścigi. Sporty wirtualne często objęte są przez Lvbet dedykowanymi promocjami, a granie umożliwione jest niemalże przez całą dobę.  Sporty wirtualne inspirowane są realnymi sportami, ale w realiach wirtualnych. Wyniki generowane są w dużej mierze losowo, będąc oparte w pewnym stopniu na statystyce.

Cash-out 

Funkcja ta wciąż jest rzadkością wśród polskich bukmacherów, ale zdecydował się na nią LVBET. Dzięki niej mamy możliwość ograniczenia ryzyka związanego z naszym kuponem i odsprzedaży go przed całkowitym rozliczeniem za kwotę zaproponowaną przez bukmachera. Co ważne, na kuponie nie może być przegranego wydarzenia, a zaproponowana przez bukmachera kwota zależna jest od stopnia ograniczenia ryzyka.

Obsługa klienta

Lvbet dostarcza swoim klientom obsługę poprzez czat na żywo – 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. To zdecydowanie najszybsza forma kontaktu. Konsultanci dostępni są dla nas na każdym kroku.

Ponadto mamy możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej. W tym przypadku bukmacher zastrzega sobie 24-godzinny czas odpowiedzi na nasze zapytania.

W sukurs przychodzi nam też zakładka pomoc, gdzie znajdziemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania.

Aplikacja mobilna Lvbet

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem zakładów bukmacherskich jednym z priorytetów w celu odniesienia sukcesu jest posiadanie aplikacji mobilnej. Trudno sobie wyobrazić, by jakikolwiek bukmacher nie posiadał w swojej ofercie produktu przeznaczonego dla użytkowników smartfonów i tabletów. Fakt ten automatycznie dyskredytowałby go w oczach klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aplikacji Lvbet.

Pobranie aplikacji na smartfon/tablet 

Aplikacja mobilna od Lvbet przeznaczona jest dla graczy dysponujących urządzeniami bazującymi na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Aplikacja dla obu systemów jest identyczna – posiada te same funkcje. Jedyną różnicą jest sposób jej pobrania.

Gracze korzystający z Androida przed pobraniem instalatora muszą zmienić ustawienia bezpieczeństwa w swoim urządzeniu, a mianowicie zaznaczyć opcję „zezwól na instalację aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play”. Wymóg ten nie dotyczy tylko branży bukmacherskiej, ale wszystkich aplikacji, które chcemy bezpośrednio pobrać na nasz smartfon.

Po wykonaniu tego kroku możemy udać się na stronę główną Lvbet, a następnie do zakładki „mobile”, gdzie klikamy „pobierz aplikację”. Instalator zajmuje około 16 mb, a więc jego „ściągnięcie” nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Następnie instalujemy i cieszymy się z platformy.

Osoby posiadające urządzenia z systemem operacyjnym iOS aplikację znajdą w App Store lub mogą przekierować się do oficjalnego sklepu również z zakładki „mobile”. Zarówno za pośrednictwem pierwszej, jak i drugiej drogi nie jest wymagane nic więcej, niż pobranie i automatyczne zainstalowanie aplikacji.

Funkcje aplikacji mobilnej od Lvbet 

Aplikacja mobilna Lvbet dostarcza wiele ciekawych funkcji:

– pełna oferta zakładów przedmeczowych

– pełna oferta zakładów na żywo

– transmisje wideo

– depozyty

– wypłaty środków

 

Nasza recenzja

Lvbet to stosunkowo młody gracz na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Nie przeszkadza mu to jednak w dość dynamicznym, jak na nasze realia rozwoju. Bukmacher może się pochwalić ciekawą i szeroką ofertą zakładów na rodzime rozgrywki piłki nożnej, siatkówki, czy innych dyscyplin.

Ponadto Lvbet wyróżnia funkcja cash-out.

Swego rodzaju minusem jest brak streamingu. Konkurencja nie śpi i już zdecydowała się na wprowadzenie oglądania spotkań na własnych stronach. Lvbet póki co na ten krok się nie zdecydował, ale wciąż dopracowuje match tracker, który trzeba przyznać, że jest jednym z lepiej dopracowanych produktów w branży.

Naszym zdaniem warto rozważyć grę u bukmachera ze względu na świetną ofertę powitalną, promocje. Szczególnie mocno powinni zastanowić się gracze, którzy cenią polskie rozgrywki, bowiem, tak jak wspomnieliśmy we wstępie podsumowania – ten dział u bukmachera Lvbet został solidnie doceniony.

Najlepsze alternatywy w stosunku do Lvbet 

 

Betclic to światowy potentat w branży bukmacherskiej. Bukmacher wraca na polski rynek z wielkim impetem. Możemy być pewni świetnej promocji powitalnej, a także szerokiej oferty zakładów.

 

Jeden z najstarszych zakładów bukmacherskich w Polsce, jakim jest Fortuna to ciekawa alternatywa dla Lvbet. Fortuna wyprzedza Lvbet w kwestii transmisji na żywo. Ponadto znajdziemy tutaj również świetnie rozbudowaną ofertę na rodzime rozgrywki, a także potrójną ofertę powitalną.

 

Mówiąc zakłady bukmacherskie w Polsce, jednym z pierwszych bukmacherów jaki przychodzi na myśl jest STS.  To firma, która sporo inwestuje w marketing i między innymi dzięki temu posiada największą liczbę aktywnych graczy. STS to także rozbudowana oferta, atrakcyjne promocje oraz oferta powitalna, w której znajdziemy między innymi freebet 25 PLN.

 

Ważność Lvbet kod Promocji BEST20: 31.12.2020
Ostatnia aktualizacja: lipiec